F.T.U.H MaxTrans – transport, spedycja i wynajem samochodów

Maxtrans Logo

Transport towarów drogowy krajowy i międzynarodowy

Firma transportowa oferująca transport z Polski do Austrii, Anglia, Ukraina, Węgry oraz transport Polska Słowacja

Szeroko rozumiany transport stanowi ofertę firmy MaxTrans z Mielca. Obsługujemy wiele firm, producentów. Współpracujemy z dużą ilością eksporterów i importerów towarów. Posiadamy partnerów w Tarnobrzegu, Sandomierzu, okolicy. Jesteśmy firmą z miasta Mielec która dynamicznie rozwinęła skrzydła w regionie.

Wszystko to za sprawą bardzo rzetelnie realizowanych usług i podejścia do współpracy. Oferujemy nasze usługi zarówno dla potrzeb pojedynczych zleceń jak również w ofercie B2B na stałą współpracę. Specjalizacją firmy jest transport krajowy drogowy towarów i nasze pojazdy. A naszą flotę stanowią specjalistyczne jednostki. To idealne rozwiązania do przewozu towarów lekkich, gabarytowych. Ponieważ własna flota firmy MAxTrans to głównie samochody ciężarowe z przyczepami czyli zestawy drogowe. W branży znane jako zestawy tandem oraz zestawy jumbo.

Większość naszych zleceń obejmuje przewóz lekkich budowlanych materiałów, głównie styropiany, wełny mineralne, pianki różnego typu, izolacje. A także sprzęt AGD i RTV. Posiadamy najlepsze możliwe jednostki do tego typu zleceń. Oferta firmy to oczywiście także transport międzynarodowy drogowy. Transport towarów Polska Węgry oraz Austria to południowe kursy gdzie często także realizujemy transport na Słowację. W innych kierunkach to także usługi transportowe i Anglia a także Ukraina.

Zapraszamy do współpracy też przewoźników. Doskonała spedycja, stabilne kursy, warunki.

Lokalnie to wypożyczalnia samochodów z Mielca, tani i dobry wynajem aut.

Twoja ocena: oceń teraz
Ocena firmy: 0 - 0 głosów

Godziny otwarcia

Poniedziałek00:00-00:00
Wtorek00:00-00:00
Środa00:00-00:00
Czwartek00:00-00:00
Piątek00:00-00:00
Sobota00:00-00:00
Niedziela00:00-00:00

Opinie o firmie

Podobne firmy

r e k l a m a